На 13. седници Скупштине града Ужица одржане 11. маја 2017. године по први пут присуствовали су и најмлађи ужички парламентарци, ученици средњих школа и факултета. Техничку школу Ужице представљала је ученица 4Г разреда Невена Ћосић, председница Ђачког парламента.

У име Скупштине града Ужица добродошлицу су им пожелели градоначелник Тихомир Петковић, заменик градоначелника Немања Нешић и председник Скупштине Бранислав Митровић.

Представници Ужичке академске парламентарне уније убудуће ће присуствовати седницама Скупштине града, а биће и консултовани приликом доношења одлука битних за младе људе овог града. Према речима председника Скупштине Бранислава Митровића, циљ је афирмација младих, талентованих ђака и студената и њихово укључивање у процес доношења скупштинских одлука.

(Ужички парламентарци у разговору са замеником градоначелника Немањом Нешићем)
(Невена Ћосић, председница Ђачког парламента, прва с лева)
(Ужички парламентарци са челницима града)