Традиционално сваке године одржава се „Вече матураната“, ове године одржано је 22.05.2017. године у амфитеатру Високе пословне школе Ужице, коме су присуствовали ученици других одељења, професори и гости. И ово „Вече матураната“ је протекло у пријатном дружењу матураната са млађим ученицима, који су им пожелели срећну и успешну будућност. У организацији и припреми ове вечери, осим матураната учешће су узели и млађи ученици наше школе.

На почетку вечери млађи ученици су матурантима пожелели срдачну добродошлицу. За ову прилику матуранти су припремили филмове о својим одељењима и тако приказали најлепше успомене из средњошколског живота. У наставку програма су учествовали и чланови рецитаторске и музичке секције.

Надамо се да ће матурантима наша школа остати у лепом сећању и желимо им пуно успеха у будућем животу.