У сусрет округлом столу “Изазови имплементације дуалног образовања у савременој школи“

У Техничкој школи у петак, 25. маја 2018. године одржаће се округли сто “Изазови имплементације дуалног образовања у савременој школи“. Теме округлог стола су: коришћење електронске платформе за виртуелне праксе и приказ симулације којом се може утицати на смањење ризика на „опасним“ радним местима.

Домаће компаније са којима школа сарађује, представиће се, излагати и разменити искустава и истаћи основне предности и слабости у реализацији практичне наставе.

Панелисти домаћих компанија  су: Гордана Савић – „Импол Севал“ Ваљаоница алуминијума а.д. Севојно, Наташа Панчић – „Ваљаоница бакра“ Севојно, Владан Ђорђевић  – „Маtis GROUP“,  Живорад Јововић – „Атлас“ д.о.о., Суанита Челебић – Кластер текстилства.

Како домаће, представиће се  и иностране компаније које су партнери школама у дуалном систему образовања њихових земаља.

Програмом је предвићено излагање панелиста из Немачке (Хановер), Словеније (словеначки Импол) и Швајцарске.

Формираће се радна група која ће објединити закључке до којих се дошло кроз претходне активности и биће организована дискусија на претходна излагања компанија.

У дискусији ће бити укључeни сви учесници Округлог стола, који ће дати конкретне предлоге и отворити нова питања.

Панелисти иностраних компанија су из Немачке (Хановер), Словеније  (словеначки Импол),  и из Швајцарске.