Техничка школа из Ужица представиће се на  12. међународном сајму образовања „Путокази“ који се одржава на Новосадском сајму од 6. до 8. марта 2017. године.

Сајам се реализује уз подршку Министарства просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије. Акценат Сајма образовања ове године jе на дуалном образовању, могућностима унапређења и развијања сарадње школа, факултета и привреде, предностима за ученике, као и начинима реализације таквог образовања у школама у Србији,

Представници наше школе ће првог дана Сајма, у 12 часова презентовати пример оствареног јавно-приватног партнерства са компанијама за производњу намештаја у оквиру којег је настао образовни профил оператер за израду намештаја који се реализује у дуалном систему образовања.