Представници Техничке школе Ужице активно обилазе основне школе Златиборског округа у склопу промоције наше школе пред упис нове генерације средњошколаца. Дана 24. априла 2017. године одржана је промоција у Пријепољу у  Основној школи „Владимир Перић Валтер“. У разговору са будућим средњошколцима и заинтересованим кандидатима представљени су образовни профили и школски програм Техничке школе Ужице.

У разговору са ученицима истакнута је могућност стицања професионалних знања које наша школа нуди а која омогућавају оспособљавање за самостални рад по завршетку школе.

Овом приликом захваљујемо се ученицима и стручном особљу Основне школе „Владимир Перић Валтер“ Пријепоље на указаном поверењу и доброј сарадњи.