Одржан састанак са делегацијом „Swiss Agency for Development and Cooperation“

У уторак 29. маја 2018. године Техничку школу је посетила делегација „Swiss Agency for Development and Cooperation“. Делегацију представљају Ursula Laubli, Thomas Krajnik, Katrin Ochsenbein, Armino Rosić и Jovana Mihailović. Састанку ће присуствовати представници Техничке школе, чланови Радне групе Министарства просвете за израду Правилника о програму обуке за инструктора и ближих услова за полагање инструктора и чланови Радне групе Министарства просвете за израду Правилника о начину распоређивања ученика за учење кроз рад.

На састанку који је одржан делегација је упозната са активностима које су реализоване у школи у вези са дуалним образовањем, са обукама наставника из других школа, као и са закључцима са округлог стола. Делегација је разговарала са ученицима другог разреда образовног профила оператер за израду намештаја. Након посете школе делегација је посетила компаније Ваљаоницу бакра Севојно и Матис Ивањица.