Детаљан водич како у потпуности организовати рад школе уз помоћ Microsoft алата!

С обзиром на вишегодишње искуство и ефикасну примену Оffice 365 система, позвани смо да поделимо своја искуства и креирамо један детаљан и поуздан водич кроз све кораке у виртуелном раду и функционисању школе. На основу наших искустава описивали смо “корак по корак” све процесе, могућности и алате које користимо за међусобно комуницирање и управљање документацијом. Тако је, на позив  компаније Мicrosoft и на основу искустава Техничке школе из Ужица, настао водич који ће послужити колегама широм Србије као ефикасан, јасан и поуздан материјал из ког се сазнаје на који начин се целокупан рад у школи може организовати помоћу овог система.

Аутор водича је Јелена Павловић, помоћница директора школе.