У нашој школи у суботу 9. априла  је одржано 28. Регионално такмичење машинских школа — Регион Запад. Такмичење је обухватало три дисциплине: Статику, Компјутерску графику 2Д и Моделирање машинских елемената и конструкција 3Д.
Поносни смо на то што су ученици наше школе постигли огроман успех, па су се наша три ученика пласирала на Републичко такмичење:
Јана Ђурић и Стефан Тешић из Статике, док је Урош Вучковић бриљирао у 3Д моделирању, па је осим пласмана, освојио и 1. место.
Такође, Техничка школа је била успешна и у екипним такмичењима и ученици су освојили 1. место из 3Д моделирања, а 3. место из Статике. 👏
Захваљујемо се ученицима и професорима, као и пријатељима из компаније „Ларго“, која је била спонзор и обезбедила награде за победнике. ✅