26. РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ У ГРАФИЧАРСТВУ

Од 27. до 29. априла 2022. године у нашој школи одржано је 26. републичко такмичење у графичарству.

Такмичење је организовано за пет образовних профила: фотограф, техничар за обликовање графичких производа, техничар за графичку припрему, техничар штампе и техничар за графичку дораду.

У такмичењу је учествовало 50 учесника, ученика и ментора из Ужица, Београда, Новог Сада, Суботице, Старе Пазове и Врања.

Том приликом, ученице Техничке школе, Дуња Бошњаковић и Ивана Јолић, такмичиле су се у сегментима који припадају образовном профилу Техничар за обликовање графичких производа и појединачно освојиле 3.🥉 и 4.🏅 место, а екипно 2.🥈 место.

Поносни смо на успехе наших ученица, а свим ученицима и менторима честитамо и желимо успех у даљем раду.

Захваљујемо се и пријатељима који су нас подржали: компанијама „Инпринт“, „Графичар“, „Пино арт“, „Ваљаоници бакра“ и ћевабџиници „Пинк“.