Успешно је завршен традиционални, 8. Светосавски турнир, у Медицинској школи у Ужицу. Снагу и вештину игре на 64 поља одмерило је укупно 17 најбољих играча из Медицинске и Техничке школе. Играло се 7 кола са темпом игре од 10 минута по играчу. У фер, коректној игри и пријатном окружењу, најбољи су били:
1. место Богдан Јањић 4г, 2. место Гаврило Лојаница 4е1 и 3. место Војислав Поповић 4е1, матуранти Техничке школе, и они су награђени књигама.
Организатор турнира је Клуб љубитеља шаха са наставницом Душицом Мијаиловић из Медицинске школе, а судија је била наставница Светлана Петровић из Техничке школе која је награђена за дугогодишњу сарадњу са шаховском секцијом Медицинске школе и организацију турнира, такође књигом.
Такмичење је протекло без проблема.♟🏆

Резултати се могу видети на следећем линку

4. место Јован Јевтић 1е2
7. место Страхиња Савичић 4е1