У Економској школи у Ужицу 11. 2. 2023. године одржано је Општинско такмичење из књижевности Књижевна олимпијада. Шесторо ученика наше школе је учествовало и остварили су одличне резултате. У конкуренцији свих ученика другог разреда Марија Божић (2е1) и Ружица Вукотић (2е2) освојиле су друго место, а Лазар Марић (2е1) и Кристина Курлагић (2е1) треће место. Предметна наставница је Сандра Јокић. У конкуренцији ученика првог разреда свих средњих школа у општини, наш ученик Вељко Шендековић (1е1) освојио је треће место. Предметна наставница је Гордана Недић.

Ови ученици настављају такмичење на окружном нивоу које их очекује 11. 3. 2023. године

Честитамо ученицима и наставницама! Желимо да наставе успешно започету такмичарску годину!