У сусрет Новој години, Библиотечка секција, Секција Црвеног крста, Тим за инклузивно образовање, Стручно веће наставница српског језика и књижевности, уз свесрдну и несебичну подршку наставница и наставника практичне наставе у графичарству Бојане Андрић, Тијане Василијевић и Драгослава Шуљагића, организовали су радионицу ,,Новогодишњи анђели“.

Наши ученици Iмг, IIмг и IIIмг одељења, у сарадњи са чланицама Библиотечке секције,  почели су прве припреме за долазак нове 2024. године. Читали су  новогодишње песмице, забављали се, фотографисали и правили честитке за Деда Мраза, које су послали на Северни пол најбржом снежном поштом.
Ученици су изложили своје радове са новогодишњим мотивима и тиме унели празничну атмосферу у школски амбијент и учинили да буде шаренолик и разигран.
Теа Јевтић, ученица IVг одељења,  рецитовала је песму ,,Новогодошње жеље“ и уручила поклончиће учесницима радионице.

А наша новогодишња жеља је да у новој 2024. години сви буду здрави, срећни, насмејани и да се што више друже и радују!