На свечаности поводом школске славе „Свети Сава“ у Техничкој школи Ужице отворен је рачунарски кабинет за графичарство. Кабинет је опремљен најсавременијим рачунарима за графичке програме јаких конфигурација.

Средства за опремање кабинета су обезбеђена из донација компаније „Први партизан“ а.д. Ужице и Града Ужица. Свечаном отварању кабинета присуствовали су Добросав Андрић, генерални директор компаније „Први партизан“ а.д. Ужице, Тихомир Петковић, градоначелник Града Ужица и Биљана Рајевац,  сувласница компаније „Ремонтни центар“ Ужице, која је била домаћин школске славе. Овај савремени кабинет ће омогућити усавршавање наставника и ученика у области графичарства на највишем нивоу.

Школска слава „Свети Сава“ обележена је свечаном академијом коју су припремили ученици и наставници Техничке школе Ужице.